کد خبر : 2831
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 مارس 2021 - 9:40

ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها در اردبیل

یک مسئول تاکید کرد ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها در اردبیل رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل به ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها تاکید کرد. عباس جنگی مرنی در جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت طرح‌های مهندسی رودخانه و سواحل در شرکت آب منطقه‌ای

یک مسئول تاکید کرد
ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها در اردبیل

ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها  در اردبیل

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل به ضرورت اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها تاکید کرد.

عباس جنگی مرنی در جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت طرح‌های مهندسی رودخانه و سواحل در شرکت آب منطقه‌ای اردبیل ضمن تاکید بر تسریع تکمیل مطالعات تعیین بستر و حریم و ساماندهی رودخانه‌های استان در نقاط حادثه خیز، اجرای طرح‌های کنترل سیل و بازگشایی مسیر رودخانه‌ها را ضروری دانست و این اقدامات را در کاهش خسارات ناشی از سیلاب موثر و مهم ارزیابی کرد.
وی در ارتباط با ساماندهی رودخانه‌های مرزی ضمن تاکید بر لزوم اجرای طرح‌های حفاظت اراضی و تاسیسات در این رودخانه‌ها در برابر سیلاب و فرسایش‌ها و همچنین بازپس‌گیری اراضی فرسایش یافته را از اهداف اصلی این پروژه‌ها در شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل دانست.
فیروز ندایی معاون حفاظت و بهره‌‎برداری شرکت آب منطقه ای استان اردبیل نیز ضمن تاکید بر انجام مطالعات و روپرگذاری حد بستر آزاد سازی تصرفات، گفت: شناسایی، تعیین و نشانه‌گذاری بستر و حریم رودخانه‌ها و تالاب‌های استان اردبیل در جلوگیری از تصرفات غیر مجاز مهم می‌باشد.
بهروز محمدی معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل نیز با اعلام پشتیبانی شرکت از طرح‌ها و پروژه‌های مهندسی رودخانه در استان، اظهار کرد: ساماندهی رودخانه مرزی بالهارود با تخصیص ۸۰ میلیارد ریال اعتبار مالی از محل اعتبارات مدیریت بحران کشور با حمایت و پشتیبانی وزارت نیرو و وزارت کشور و استانداری اردبیل و پیگیری عاجل مدیرعامل شرکت از اقدامات ارزشمند در منطقه بوده است و تامین مالی برای سال آتی هم پیگیری می‌شود.
اسماعیل محمودی نماینده مجری طرح‌های مهندسی رودخانه‌های استان نیز گزارش کاملی از این طرح در استان اردبیل ارائه کرد و گفت: برنامه حفاظت و مهندسی رودخانه شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از محل منابع مالی مختلف و در قالب پروژه‌های ۳۰ گانه مطالعاتی و اجرایی با جدیت در حال انجام است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.