کد خبر : 417
تاریخ انتشار : جمعه 18 ژانویه 2019 - 7:15

دستاورد نماینده دهم مجلس پارس آباد = پوچ

  برای پاک دست بودن شک ندارم ولی برای سواد رسانه ای و مشاوران کم سواد و سیاسیت رفتاریت شک دارم. برای اظهار نظرهایت غرور میکنم ولی برای ثبات حرف هایت در کفن پوشی و برخورد با اهرم نظارتی شخصی که داری شک که گه گاهی برای منافع اطرافیانت بکار میگری به جمع پشیمانان به

 

برای پاک دست بودن شک ندارم ولی برای سواد رسانه ای و مشاوران کم سواد و سیاسیت رفتاریت شک دارم.

برای اظهار نظرهایت غرور میکنم ولی برای ثبات حرف هایت در کفن پوشی و برخورد با اهرم نظارتی شخصی که داری شک که گه گاهی برای منافع اطرافیانت بکار میگری به جمع پشیمانان به روز انتخابت می پیوندم.

نماینده مجلس طبق قانون اساسی کشور حق نظارت و تفحص بر حسن اجرای قانون را دارد ولی وکیل ما برای منافع شخصی اطرافیان خود تلاش میکند.

منتقد در سیستم او جایی ندارد یا باید تطمیع شود یا تهدید و یا اینکه به جلسات و کنفرانس های خبری خود و دست نشانده هایش (شرکت پارس) دعوت نشود یا اگر آمد تهدید و برخورد می شود.

چهار سال وقت دارد که دستاوردی برای مردم منطقه خود بیاورد ولی این چهار سال را پنهان و فقط سال اول و سال آخر را نمایان میشود.

با ایجاد شغل و زمینه چپاول برای عده ای خاص و انگشت شمار توهم ایجاد اشتغال برای جوانان مستعد ، مستمند و تحصیل کرده منطقه را میکند من جای شما باشم شب را راحت  نمی خوابم.

چه ساز و کار و اولویت برای جذب و بکار گیری در شرکت پارس را داشته اید که ادعا می کنید دست چند جوان را گرفته اید؟

گفتید کفن پوش میشوم اگر مدیر شرکت مغان تغیر یابد (یعنی فرد مورد نظر شما مدیر نشود) پس چرا کفن پوش نشدید برای جمع آوری رای پدران و ریش سفیدان ما را از آن خانه به این خانه از آن قشلاق به این قشلاق می کشاندید.

دوستی میگفت “مترسکی در بهارستان “ولی ما مترسکی برای شما در منطقه و شما در فکر تغیر مدیران زیر دست و زمینه هرگونه چپاول برای افراد به ظاهر خدمت گذار هستید.

 

منصور اخلاقی

مدیر مسول پایگاه خبری صدای مغان

دی ماه ۱۳۹۷

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.